Chewing lady návrhářkou

Já - módní návrhářkou VIII. /Retro-o-o/

18. března 2010 v 16:45 | Chewing lady
Jak sem slíbila, přinášim vám můj další módní návhr:P Tentokrát v Retro stylu...rozhodla sem se, že nebudu ještě rozdělávat na ty malý části, který má jednotlivě na sobě, ale bude to jako dřív, OK?;)

u-becka

Já - módní návrhářkou VII. /Hippies >> *PEACE*

7. března 2010 v 17:29 | Chewing lady
Ahojec, přináším vám, pro dnešek poslední model - "Hippies >> *PEACE*" Mě osobně se to teda vůbec nelíbí xD, ale chtěla sem použít na něco tuhle modelku a vona má ten správnej zhulenej výraz, tak proto xD

CČ:

Já - módní návrhářkou VI. /Smiling day/

7. března 2010 v 11:29 | Chewing lady
A je tu další model, samozřejmě mnou vytvořený:D Jmenuje se "Smiling day" (to snad víte, co znamená;)) + inovace! Ke každýmu návrhu nakonec budu přidávat jednotlivý části oblečení, jo? To je asi tak všechno k tomuhle modelu...jo! Ještě jenom podotknu, že mě se zase celkem líbí:D

Klik na CČ

Já - módní návrhářkou V. /Love meter/

6. března 2010 v 18:23 | Chewing lady
A dneska asi poslední (možná ne...du vyrábět dál:D) model a to s názvem "Love meter" a to podle šatů/tílka? Prostě toho, co má na sobě:D Mě se to docela líbí, tohle bych taky klidně nosila:D

<<Celej článek>>

Já - módní návrhářkou IV. /Mickey pyjamas/

6. března 2010 v 18:15 | Chewing lady

Čuuus!! Jak jsem se už zmínila, to vymejšlení modelů mě baví víc a víc...dá se tam toho tolik vytvořit a nakombinovat, že...no prostě skvělý:D takže se nedivte, že tu přibejvaj mý návrhy..možná to někoho nudí, že je tu jenom tohle, ale mě to baví a je to můj blog;)

Tentokrát je to Mickey pyjamas (prostě Mickey *mouse* pyžamo:D)
je to takový zajímavý..hodně zajímací střih:D ale mě se líbí, je jednoduchý a bylo to hotový za krátkou dobu:D

Další pyžamový oblečky pod...dyť už to znáte;)

Já - módní návrhářkou III. /Sport-a-holic/

5. března 2010 v 19:46 | Chewing lady
Mám tu pro dnešek poslední model..tentokrát je dost jednoduchej a na mamčino přání sportovní, proto název:D já osobně na takovýhle moc nejsem, ale zas je to něco jinýho a chtěla jsem mamce udělat radost:)

Další sportovní modýlky pod perexem;)

Já - módní návrhářkou II. /Street look/

5. března 2010 v 19:07 | Chewing lady
Tak a je tu můj druhej model..je to takovej "Street look" :D bylo to dělaný narychlo...jinak všimněte si plechovky se sprejem (není to moc vidět, musíte se na to opravdu zaměřit:D), kterou má z našeho pohledu v pravý ruce (normálně v levý:D) ale zezadu je to vidět líp (takže v levý:DD)

Další modely pod perexem:P

Já - módní návrhářkou I. /Shopping lady/

5. března 2010 v 17:37 | Chewing lady

Kuk!! Taak včéra sem našla na jednom blogu úžasnou stránku na oblíkání..(není to normální oblíkačka na panenkách, nýbrž na opravdovejch modelkách;)) je to můj první pokus, líbí se mi, já sem takovejhle oblíkací typ (aspoň tak nějak vidíte, jakej já mám styl:D)

Celej model:
Další obrázky pod perexem;)
 
 

Reklama
free counters