Kabátky blogu

Novej design ,,Retro,,

28. března 2010 v 15:08 | Chewing lady
Zdáro!! Hlááásim se po dlouhý době..docela jo, omlouvám se...nemám čas a hlavně se omlouvám Sbéčkám, že neobíhám /ale vy mě taky ne xD, nevyčítám, sama nejsem lepší:D/...No dneska sem udělala Retro design, mě se to začíná ňák hrozně líbit /to retro/ ale ten design, no, no...nic moc teda..dělala sem na něm dlouho, než sem ho vymyslela a pak z toho je takový prd:D

Tak jak se vám líbí? Jinak sem změnila klikačku /je dole v menu/ a písničku /pokud někdo včera viděl film ,,Hudbu složil, slova napsal,, tak to je ta začáteční s tim super klipem xD/ Toť vše;)

Novej design ,,Chewing lady,,

28. února 2010 v 11:54 | Béčko
Zdaréééééc!! Dlouho sem se neozvala, ale nemám moc času víte...? Dneska sem dostala chuť na vyrábění designu.. takže je tu novej s názvem "Chewing lady" POZOR!! COŽ BUDE I MOJE NOVÁ PŘEZDÍVKA!! Od teď nejsem Béčko, ale Chewing lady..jinak náhled vám sem dám možná jindy, teď se mi vůbec nechce:P rači jdu hledat svýho Smraďocha (znáte to ne? takový ty postavičky a když to zmáčknete, tak nějak smrdí..já mám česnekáče:DD) a pozlobit bráchy xD takže se mějte, a užijte si zejtra školu xP!! (nebojte, já tam jdu tééééž:(:D)

Novej design alá ,,Barevný gatě,,:D

15. února 2010 v 14:47 | Béčko
Čus kus!! Sem tady, koukám na nahraný Řekni kdo tě zabil...(seriál kterej maximálně žeru..:D) kdo na to taky kouká? Přiznejte se!!:D No a dneska sem udělala novej des..ty haksny s těma kalhotama sou moje a mejch kámošek (já vlastnim ty tirkisový co sou vedle žlutejch:D)..mě se to líbí, prostě originální *to je moje*:D a barvičky to taky má..tak co?

Náhled:
Hodnocení: Barevnej, zajímavý záhlaví a sladěnej..mě se líbí!!:D

Co vy na to? (to se budu ptát pokaždý:D)

I. kabátek blogu

2. ledna 2010 v 13:22 | Béčko
Každej blog by měl bejt oháknutej aspoň do základního oblečku, s tim jsem se ale samozřejmě nespokojila a proto jsem vyrobila I. kabátek blogu..

Náhled:
Hodnocení: Já jsem teda dost spokojená, páč barvičky m-i-l-u-j-u!!

Co vy na to?:D
 
 

Reklama
free counters